• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KAHTA HACAMAT MERKEZİ

0536 420 27 09

Linkler
Üyelik Girişi
          
       
 STRES
depresyonda iseniz kesinlikle hacamat olmalısınız, deneyin güzellik görün.

 


 
    BEL FITIĞI
 

Bel fıtığını uzman bir haccam nerede olduğunu anlar ve hacamat ile rahatlıkla oradan çıkarır, çıkarırken hasta bunu fark bile etmez bu konuda binlerce hastamız olmuş ve hamd olsun hepsi bize dua ediyor.

Hakkımızda

                         Fethi ÇAYIR kimdir?

        Adıyaman'ın Kahta ilçesinde 1976 yılında doğmuş ilk ve orta öğremini burada tamamlamıştır. İlk önce İstanbulda Abdulbaki Tumaç hocadan ve daha sonra dünyaca ünlü Prof. Dr. Mehmet KOCABAŞ'tan hacamat eğitimi almış ve bu alanda haccamlık diploması almaya hak kazanmıştır. Fethi ÇAYIR, Doğu ve güneydoğu da fakülteden diploma alan ilk Haccam (hacamatçı) dır.  Adıyamanın Kahta ilçesinde ikamet edip evli ve yedi çocuk babasıdır. 

 Mehmet KOCABAŞ kimdir?

       Değerli üstadımız Dr. Mehmet KOCABAŞ Ana sayfamızda gördüğünüz videodaki beyaz sakallı beyefendidir. Kendisi Amerika, Almanya vb. gibi Avrupanın bir çok ülkesinde görev yapmış, şu anda Malezya Homeopaty Fakültesinde görevine devam etmektedir ve aynı zamanda Medinedeki Hacamat merkezinin sahibidir. Türkiyede kendisinden  diploma almış öğrencilerini ve bulundukları illeri aşağıdaki resimde görmeniz mümkündür.

                    Türkiyedeki diplomalı uzman haccamlar:

     Sağdan Sola Oturanlar: Dr. Nilüfer TURHAN, Dr. Yusuf TURHAN, Turan AKGÜN,  Mehmet YANGIN.


Ayaktakiler Sağdan Sola: Berrin ÖZER, Dilek Terzi DERYA, Zeyneb KAYHAN, Ramazan KAYHAN, Fethi ÇAYIR, Dr. Mehmet KOCABAŞ, Şemseddin ÖZER, Mehmet CANLAR, Adnan ÖZER, Selami DERYA

 

  Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret26239
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493
SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞ MERKEZİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 42° 25°
Saat
TÜRKİYE HACAMAT 2